Hakkımızda


Çalışma Alanlarımız

Alanında uzman danışmanlarımızla hemen her konuda hizmet vermekteyiz..
Tecrübe ve eğitimleri ile farklılıklarını kanıtlamış olan uzmanlarımız Çocuk&Ergen ve Yetişkin alanlarında “Yüz Yüze ve Online Terapi” hizmeti vermektedirler.
Koza Psikolojik Danışmanlık; Uzm. Psikolog Merve AY ve Uzm. Psikolog Z. Burak DEMİR liderliğinde, bireysel danışmanlıklara, eğitim kurumları danışmanlıklarına kadar her konuda destek ve hizmet vermektedir.Neden Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi ?

Kelebeğin kozasından ayrılması ve gelişimini tamamlaması insan yaşamına benzer şekilde uzunca ve zorlu bir süreçtir. Kelebeğin neyi sembolize ettiği hakkında konuşurken, eski insanların Evrenin gelişiminin genel ilkelerini ve doğrudan kelebeğin kökenindeki insanları izledikleri unutulmamalıdır. Kelebek, bilincin doğumunu temsil eden bir yumurtadan gelişmeye başlar. İçerisinde büyümek için aktif olarak beslenmeye başlayan bir larva büyür. Aslında bu süreç, hayata ve hayattaki günlük yaşamına önem veren bir kişinin doğum ve gelişiminin bir analoğudur. Oluşan bu yapı(pupa), sırayla, değişim ve koşuşturmadan çekilme arzusuyla ilişkilidir. Çünkü pupa, bir tırtıl tarafından dokunan ve içinde larvaların korunması için büyüdüğü bir kozadır. Bundan sonra, güzel kanatlı bir yaratık kabuktan uçar. Ruhun dirilişi, sonunda kelebeğin sembolize ettiği şeydir.Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan bireylere ve psikoloji profesyonellerine yönelik etik değerler ışığında güvenilir ve görünürlüğü yüksek bir kurum olarak sizlerin hizmetindeyiz.