Uzmanlarımız

Uzm. Psk. Z.Burak DEMİR

Klinik Psikolog Z. Burak Demir, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Uzm. Psk. Merve Ay

Klinik Psk. Merve Ay, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Oyun Terapi, Sanat Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Çocuk&Ergen, Aile ve Çift alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Uzm. Psk. Cansu Azak

Klinik Psk. Cansu Azak, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi, Cinsel Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Uzm. Psk. Nazmiye Azak

Klinik Psikolog Nazmiye Azak, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi ve Oyun Terapi ekolleri ile Çocuk&Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır

Uzm. Psk. Asburçe Mutlu

Klinik Psikolog Asburçe Mutlu, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Ergen, Yetişkin, Aile ve Çift alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Psk. Esmanur Çapraz

Psikolog Esmanur Çapraz, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Oyun Terapi ekolleri ile Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Uzm. Psk. Özlem Sucu

Psikolog Özlem Sucu, Dinamik Yönelimli Psikoterapi ve Yönlendirmesiz Oyun Terapisi ekolleri ile Çocuk ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Psk. Goncagül Gök Yılmaz

Psikolog Goncagül Gök Yılmaz, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi ekolleri ile Çocuk Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Psk. Raziye Sayıner

Psikolog Raziye Sayıner, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Çocuk Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.