Uzmanlarımız

Uzm. Psk. Z.Burak DEMİR

Klinik Psikolog Z. Burak Demir, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Uzm. Psk. Merve Ay

Klinik Psk. Merve Ay, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Oyun Terapi, Sanat Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Çocuk&Ergen, Aile ve Çift alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Uzm. Psk. Asburçe Mutlu

Klinik Psikolog Asburçe Mutlu, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Ergen, Yetişkin, Aile ve Çift alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Psk. Esmanur Çapraz

Psikolog Esmanur Çapraz, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Oyun Terapi ekolleri ile Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Uzm. Psk. Özlem Sucu

Psikolog Özlem Sucu, Dinamik Yönelimli Psikoterapi ve Yönlendirmesiz Oyun Terapisi ekolleri ile Çocuk ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.

Psk. Raziye Sayıner

Psikolog Raziye Sayıner, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ekolleri ile Çocuk Ergen ve Yetişkin alanlarında Koza Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına yüz yüze ve online olarak psikoterapi desteği sağlamaktadır.